Vi opdaterer vores hjemmesidedesign for at forbedre oplevelsen på vores hjemmeside.

Støvring menighedsråd

Allan VestFormand og kontaktperson
Allan Vest
Bavnebakken 66
9530 Støvring     
Mail: avest@outlook.dk
Tlf.: 6159 3806


Grethe AndreasenNæstformand og FDF- repræsentant
Grethe Andreasen
Porsborgvej 51
9530 Støvring   
Mail: grethe@fdf.dk
Tlf.: 2028 7573


Børge ChristensenKasserer
Børge Christensen
Ved Bjerget 13
9530 Støvring
42395354
b42395354@gmail.com


Niels Ole VonsildNiels Ole Vonsild
Hasselvej 13
9530 Støvring       
Mail: olevonsild@gmail.com
Tlf.: 2538 4990


Bente Gaardsmand JensenKirkeværge
Bente Gaardsmand Jensen
Jernbanegade 11 C,1,-4
9530 Støvring 
Mail: bente-gj@hotmail.com
Tlf.: 2443 9916


Heidi Lærke SørensenHeidi Lærke Sørensen
Hobrovej 175
9530 Støvring
Mail: hls9400@gmail.com     
Tlf.: 2331 0095


Jens Peter Spleth SørensenJens Peter Spleth Sørensen
Jernbanegade 1
9530 Støvring       
Mail: spleth1@gmail.com
Tlf.: 9837 0236


Susanne Høyer HolmbergSusanne Høyer Holmberg
Ved Søerne 24
9530 Støvring   
Mail: susanne@holmberg.dk
Tlf.: 2225 0820


Henning Langdahl
Hulvejen 18
9530 Støvring       
Mail: ahlangdahl@gmail.com   
Tlf.: 2910 8141


Inge Grethe WintherInge Grethe Winther
Ny Kærvej 11
9530 Støvring
Mail: inge-grethe@winther.mail.dk
Tlf.: 2258 9300